با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار ; پارک و زمین فوتبال نیاوران به همراه فرهنگسرای مرزداران افتتاح شد

IMG_20180731_234940_346.jpgپارک نیاوران به همراه فرهنگسرای مرزداران در شهرک مرزداران تبریز افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش تبریزمدرن مراسم افتتاح پارک و زمین فوتبال نیاوران به همراه فرهنگسرای مرزداران در شهرک مرزداران با حضور شهردار اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

شهردار منطقه تبریز با اشاره به اجرا چند پروژه عمرانی به طور همزمان در این منطقه گفت: پروژه ترکیبی پارک نیاوران و فرهنگ سرای مرزداران تنها یکی از این پروژه هاست که برای احداثش ۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

یعقوب هوشیار در ادامه تصریح کرد احداث پارک وفرهنگسرا جزو سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز است و طبق وعده‌ای که به شهروندان مرزداران و نیاوران داده بود یم، سومین پارک محله ای در این دو شهرک احداث شده است.

وی همچنین اظهار داشت: با بهره برداری از پارک ۲ هکتاری ” نیاوران ” تعداد پارکهای احداث شده در مرزداران وکوی مصلی به ۳ مورد افزایش یافت.

 هوشیار با اشاره به مشخصات این پارک اظهار داشت : علاوه برتامین فضای سبز در این پارک زمین فوتبال با چمن ورزشی و همچنین زمین بازی کودکان نیز احداث شده کع برای احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه شد.

  وی درادامه در خصوص بهره برداری از فرهنگسرای مرزداران نیز گفت :این پروژه با۷۰۰مترمربع زیربنا وبا۲۰میلیارد ریال هزینه و به بهره برداری رسید.

8
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. h;fv گفت:

  نیاوران ؟ مرزداران؟
  خود کم بینی تا کی ؟این عقده کی خالی میشود؟ایا خود ما هیچ اسم ونام ومشاهیر و…..نداریم؟نیاوران یعنی چه؟ایا هنوز این تفکر پوچ رایج است که اسامی ترکی بی کلاس است ؟البته که صاحبان این تفکر کوتاه فکر وابله هستند ودر چنته چیزی ندارند.

  8

  0
 2. Arash گفت:

  عالیه به امید فقط احداث پارک های فروان در تبریز جهت جبران کمبود پارک در محلات
  دکتر منطقه ما گلشهر هم پارک نداره اسمش گلشهره بالاشهره ولی پارک نداره
  کاش صفاری در نصف راه پارک بودنش فراموش نشه

  1

  0
 3. آذربایجانلی گفت:

  ساختن و افتتاح کردن فرهنگسرا، زمین فوتبال و بازی، پارک و… خیلی خوبه اما این اسمهای تقلیدی (مرزداران، نیاوران و…) چندان خوشآیند نیست بنظرم!

  7

  0
 4. وحید گفت:

  پویاجان داخل شهرتبریز دیوارهایی هستن که بابرداشتن آنها چهره شهری میتونه دگرگون بشه وهزینه ای هم برای شهرداری نداره مثلا اول رسالت نرده های زشت دورپارک وسوله داغون وبلااستفاده وچندمورددیگر.یه انتقاد هم ازشهرداری داشتم که متاسفانه اکثرسرویس بهداشتی هابعدازظهرها تعطیل هستن مثلاابوریحان بازارروز،،چایکنارجنب کارواش ومطمئنابیشترازاین هستن میشه این مواردرو هم پیگیربودسپاس

  2

  0
 5. mohammad گفت:

  اقا پویا فقط پیگیرباش ببین این اسامی را از کجا میارند رو پارک میزارند و کی پیشنهادش رو میده… نیاوران روستایی در تهران چرا اسمش رو پارک تبریز میاد…. و در نظر بگیرید اسامی با معنی و ریشه داری مثل غازان خان و عباس میرزا

  6

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo