شهردار منطقه یک تبریزخبرداد : کلنگ‌زنی ۲ پارک محله ای با مساحت ۴۱۷۰۰ مترمربع

کلنگ زنی 2.JPG

شهردار منطقه یک از مراسم برگزاری کلنگ زنی ۲ پارک محله ای با مساحت۴۱۷۰۰ متر مربع خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل ازامور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز،قربانیان با اشاره به اینکه در راستای اهداف شهرداری و دستورات شهردار تبریز مبنی بر حفظ و حراست ، احیا و ایجاد پارکهای محله ای در سطح مناطق این شهرداری اقدام به تعیین نقاط قابل اجرا در این حوزه نموده است.
وی ادامه داد: پارک بزرگ محله‌ای در دستور کار قرار گرفته است که همزمان با افتتاح ۸ پروژه عمرانی به مبلغ حدود ۵۰ میلیارد ریال این دو پارک به نام‌های پزشکان و سلامت نیز کلنگ‌زنی می گردد.
شهردار منطقه یک تاکید کرد: پارک های در دست اقدام شامل پارک سلامت به مساحت ۳۵۰۰۰ متر مربع شامل زمین ورزشی، رستوران، محل بازی کودکان، محل برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری و پارک پزشکان به مساحت ۶۷۰۰متر مربع می باشد که کلنگ زنی می شود.

11
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. وحید گفت:

  منطقه چهاراین روزها شاهددرختکاری گسترده هست که امیدوارم ادامه دارباشه،،نکته مهم این طرح هم استفاده ازدرختان بومی مثل قلمه باید باشه که متاسفانه دربعضی مواردشاهداستفاده ازدرختان غیربومی وبدترکیب هستیم!!!

  1

  0
 2. وحید گفت:

  بهترین خبربه نظرم میتونه احیای پارک بزرگ وکاشت انبوه درختان بومی منطقه باشه وارزش کارهم وقتی دوبرابر میشه که به صورت پارک جنگلی اجرابشه(بهترین پارک به نظرم مره خونی سردرودهست که اکثرشهروندان تبریزاستقبال میکنن)وامیدوارم درتبریزهم شاهدچنین پارکی باشیم.

  2

  0
 3. Arash گفت:

  دکتر شهین باهر با احداث این پارک واقعا هم خودشو ماندگار مبکنه هم سرسبزی و کمبود فضای سبز تبزیز رو جبران میکنه هر روز خبره یه پارک هست دستش درد نکنه انشالا باز پارک احداث کنه
  گلشهر پارک نداره دکتر انقد پارک در تبریز کمه که هنوزم بعضی محله ها پارک ندارن یا یه دونه دارن
  به امیده اینکه انقد پارک احداث شه در تبریز که ملت کمبود پارک رو حس نکن

  3

  0
 4. ناشناس گفت:

  خدارو شکر. باز هم خبر احداث پارک. ممنون از شهردار جدید ک بحث فضای سبز رو در الویت قرار دادن.

  5

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo