اجاره آپارتمان مبله در تهران را تنها از «تهران سوئیت» بخواهید

روز به روز استارتاپ ها و ایده های نو و تازه ای آغاز گشته و بدین صورت کسب و کارهای جدیدی شکل می گیرند. در این نوشتار می خواهیم به معرفی استارتاپی نوپا به نام «تهران سوئیت» بپردازیم که اخیرا بسیار معروف گشته و کار آن تنها پنج کلمه است: اجاره آپارتمان مبله در تهران.
اجاره آپارتمان مبله در تهران دقیقا به چه معنا است ؟
ایام تابستان است و فصل مسافرت ها! خانواده های فراوانی هستند که تصمیم می گیرند در این فصل راهی تهران شده و از محیط پایتخت لذت ببرند. به خصوص که در ایام تعطیلات، تهران اندکی خلوت تر بوده و از این جهت نیز تهران برای سفر در نوروز و تابستان فوق العاده ایده آل است.


پس از سفر به تهران، دوست دارید که یک خانه و آپارتمان برای خودتان داشته باشید. یک آپارتمان که مبله بوده و وسایل کامل در آن باشد و با خیال راحت در آن اقامت گزینید. اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید، بدون شک تهران سوئیت راهگشای شما خواهد بود.
کافی است که سری به وب سایت تهران سوئیت به نشانی tehransuite.com بزنید. در این وب سایت تعداد زیادی سوئیت مبله در سراسر تهران وجود داشته که می توانید از میان آن ها موردی را برای اقامت خود در مدت سفر انتخاب فرمایید.
اجاره آپارتمان مبله در تهران راه ساده تری نیز دارد!
شما هم چنین می توانید برای انتخاب سریع تر با پشتیبانی وب سایت تماس حاصل نموده و از ایشان بخواهید که با توجه به مدت اقامت، تعداد نفرات و منطقه مورد نظر شما، یک سوئیت مبله مناسب به شما معرفی نمایند. بدین ترتیب مسئولیت پیدا کردن آپارتمان مبله مناسب به تیم تهران سوئیت سپرده خواهد شد.


رزرو آپارتمان مبله در تهران چگونه انجام می شود؟
پس از این که تصمیم شما برای اجاره آپارتمان مبله در تهران قطعی شد، می بایست مبلغ اندکی را به عنوان بیعانه به مدیریت وب سایت پرداخت نمایید. این مبلغ برای قطعی شدن رزرو است که دیگر آپارتمان مبله مدنظر شما به مسافر دیگری اجاره داده نشود.
آیا پس از قطعی شدن اجاره آپارتمان مبله در تهران امکان لغو و استرداد وجود دارد؟
در سامانه تهران سوئیت چنانچه چند روز از زمان آغاز رزو شما باقی مانده باشد، ودیعه به صورت کامل قابل استرداد است. در مقابل اگر زمان باقی مانده به اندازه ای کم باشد که احتمالا نتوان آپارتمان مبله را مجدد اجاره داد، تیم تهران سوئیت به ناچار مقداری از ودیعه را به شما باز خواهد گرداند.

برای مشاهده جزئیات رزرو اینجا را کلیک کنید 

 

2
3

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo