معاون مسافری شرکت راه آهن خبر داد: اتصال راه‌آهن میانه-تبریز به ایستگاه ائل گلی مترو تا پایان امسال

 

 معاون مسافری شرکت راه آهن گفت: تا پایان امسال راه آهن بستان آباد-تبریز از طریق متروی تبریز به ایستگاه فعلی راه آهن این شهر وصل می شود.

به گزارش تبریزمدرن، میرحسن موسوی گفت: با موافقت وزیر راه و شهرسازی و با پیگیری استاندار آذربایجان شرقی مقرر شد در صورت تامین اعتبار خط راه آهن میانه ـ تبریز تا ایستگاه ائل گلی یا ایستگاه باسمنج تبریز تا پایان سال‌جاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه مشترک استاندار آذربایجان شرقی، شهردار تبریز و تیم کارشناسی همراه و مدیران راه‌آهن با وزیر راه و شهرسازی از اتصال راه آهن میانه ـ تبریز به ایستگاه ائل گلی تبریز تا آخر سال خبر داد.
معاون مسافری راه آهن از موافقت شهردار کلان شهر تبریز درباره اتصال متروی تبریز به ایستگاه‌های ائل گلی و ایستگاه فعلی راه آهن خبر داد و افزود: انتظار مردم آذربایجان با اجرایی شدن این پروژه به زودی جامه عمل می پوشد.
۶۰۰ میلیارد تومان یارانه راه آهن در سال ۹۶
موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمل ۴۶ میلیون تن بار توسط بخش حمل و نقل ریلی در سال ۱۳۹۶، لازمه رسیدن به نقطه سربه سر را حمل ۸۵ میلیون تن بار اعلام کرد و یاد آور شد: در بخش مسافری نقطه سربه سر نداریم باید کیفیت خدمات را بیش از این افزایش دهیم؛ چرا که بخش مسافری ویترین راه آهن است و برای ارتقای خدمات در این زمینه، راه آهن در سال ۱۳۹۶ در بخش مسافری متحمل ۶۰۰ میلیارد تومان یارانه شده است و در بخش کلان اقتصادی در صرفه جویی مصرف سوخت و سایر مسائل جاری ۱۰ هزار میلیارد تومان صرفه جویی اقتصادی برای کشور داشته است.

14
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۹ پاسخ

 1. داود گفت:

  …..در صورت تامین اعتبار….

  4

  0
 2. مسعود گفت:

  نجور وصل اولاجاخ ؟ بیراز توضیح ورین

  5

  0
 3. محمد گفت:

  لطفا نحو ه وصل به ایستگاه تبریز را در نقشه به ملت توضیح دهید معلوم میشود که مسئولین هیچگونه اطلاع از امررا ندارند (درشش ماه نقشه تهیه نمی شود !!!)

  5

  0
 4. Arash گفت:

  پایان سال ۱۴۰۰؟؟

  2

  0
 5. مسعود گفت:

  “معاون مسافری شرکت راه آهن گفت: تا پایان امسال راه آهن بستان آباد-تبریز از طریق متروی تبریز به ایستگاه فعلی راه آهن این شهر وصل می شود.”
  بو جمله یانی نمنه ؟ بیزی نمنه حساب الیب بو نفر ؟
  نجور مترونان فعلی راه آهن ایستگاهینا گدماخ اولار ؟
  اولمیه قراملک دن دیری ؟
  یا معده دن دیری ؟

  0

  1
 6. امیر گفت:

  توی شش ماه میخوان چیکار کنن، در عمل که چیزی مشاهده نمیشه!؟

  2

  0
 7. امیر گفت:

  این تصویر مربوط به کجاست؟

  2

  0
 8. seed jamal گفت:

  ارومیه مراغه مهمه میانه چیزی نداره

  2

  1
 9. علی گفت:

  چرا اطلاعات تکمیلی درج نشد در این مورد؟

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo