پیشنهاد بابایی اقدم برای تبدیل وضعیت نیروهای با قرارداد حجمی در شهرداری تبریز

 

فریدون بابایی اقدم.jpg

عضو شورای اسلامی شهر تبریز بر برنامه ریزی برای ارتقاء امنیت شغلی کارکنان شهرداری این کلانشهر تاکید کرد.

به گزارش شهریار، فریدون بابایی اقدم از بخشنامه معافیت ۹ درصدی مالیات بر ارزش افزوده کارکنان پیمانکاری تامین نیرو در کشور خبر داد و گفت: هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک بند از بخشنامه معاونت مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی، فعالیت های پیمانکاری تأمین نیروی انسانی را از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف کرد.
وی اضافه کرد: در این راستا می توان وضعیت استخدامی کارکنان حجمی طرف قرارداد شرکت همشهری را در عوض معافیت فعالیت های پیمانکاری تامین نیروی انسانی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده سامان داد.
بابایی اقدم عنوان کرد: بر همین اساس و در راستای تقویت امنیت شغلی کارکنان شهرداری تبریز  پیشنهاد می شود، شهرداری تبریز در گام اول به استناد رای فوق الذکر، تعداد ۳۰۰ نفر از همکاران حجمی طرف قرارداد با شرکت تعاونی همشهری را به تامین نیرو تبدیل وضعیت کند.
وی تصریح کرد: سیاست گذاری شورا و شهرداری تبریز بر مبنای حفظ امنیت شغلی و ایجاد تعصب سازمانی پرسنل خدوم شهرداری و کاهش هزینه های جاری سالانه و افزایش بهره وری نیروی انسانی است و درصورت تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان حجمی طرف قرارداد شرکت همشهری به تامین نیرو، گام اول در جهت تامین امنیت شغلی نیروی انسانی شهرداری برداشته می شود.
بابایی اقدم با تاکید بر ارتقای قرارداد کارکنان گفت: اقدامات اولیه در جهت اخذ مجوزهای لازمه برای تغییر قرارداد نیروی های تامین نیرو به کار معین نیز از وزارت کشور آغاز شده و در این راستا، دکتر ایرج شهین باهر، شهردار محترم تبریز دستورات لازم را به مدیران ستادی جهت پیگیری و حصول نتیجه صادر کرده اند.
این عضو شورای اسلامی شهر تبریز، ضمن اعتذار از تاخیر در پرداخت های کارکنان شهرداری اظهار داشت: به واسطه محدودیت مالی شهرداری های کشور و کاهش ساخت و ساز شهری در تبریز شاهد تعویق در پرداخت حقوق دستمزد و بیمه در برخی شهرداری های مناطق دهگانه و سازمان های شهرداری تبریز هستیم، ولی با همدلی و همراهی همکاران شهرداری می توان از هزینه های اضافی  کاست تا بتوان به موقع برای پرداخت حقوق اقدام کرد.
بابایی اقدم متذکر شد: با رویکرد تقویت روحیه تعصب سازمانی می توان از بحران های مالی این چنینی گذر کرد و این امر محقق نمی شود مگر با همدلی کارکنان و مدیران شهرداری تبریز.
وی اظهار داشت: رفع نگرانی شغلی، کاهش هزینه های شهرداری، افزایش بهره وری کارکنان، بهره مندی از تمامی تجهیزات و امکانات شهرداری در اجرای عملیات عمرانی و خدماتی در ردیف اول برنامه ریزی های مدیریت کلان شهرداری تبریز قرار دارد.

3
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. حامدم حااامد گفت:

    والاه شهرداری توکیو به اون بزرگی یک پنجم شهرداری اینجا پرسنل اداری نداره. الکی پول عوارض ملتو میگیرین میدین به اونا که هرموقع هم که گذرت میوفته به شهرداری تا زیر میزی ندی کارت راه نمیوفته
    ماشالا تو بخش اداری هم که حقوق زیر ۳ تومن ندارین

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo