رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری آرتا خبر داد: انتقال شهرک سلامت تبریز به بستان آباد/تداوم اقدامات احداث شهرک سلامت

 

رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری آرتا از تداوم آغاز اجرای عملیات احداث شهرک سلامت در بستان آباد خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن، سیدمحمد رأفت رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری آرتا در گفت و گو با خبرنگار نصر افزود: تصمیم گروه سرمایه گذاری آرتا مبنی بر احداث پروژه شهرک سلامت همچنان پابرجاست و به دلیل مشکلات عدیده ایجاد شده ادامه روند پروژه به تاخیر افتاده بود که طی چند روز آتی قطعا رونده ادامه پیگیری های اداری پروژه صورت خواهد گرفت و گروه آرتا به احداث پروژه ادامه خواهد داد.
دومین شهرک سلامت کشور در آذربایجان شرقی با عنوان شهرک سلامت فردوس با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مسیر بستن آباد – تبریز احداث می‌شود.
وی ادامه داد: شهرک سلامت برای دومین بار در کشور در جاده تبریز – بستان آباد احداث می‌شود.
وی با بیان اینکه شورای شهر بستان آباد در خصوص راه اندازی این پروژه کمال همکاری را انجام می‌دهد اذعان داشت: تمام تلاش سرمایه گذاران این پروژه راه اندازی آن در تبریز بود، ولی به دلیل مشکلات متعدد و عدم همکاری‌هایی که صورت گرفت تصمیم بر آن شد تا نخستین شهرک سلامت استان در محور تبریز-بستان آباد احداث شود.
رافت در ادامه با تاکید بر رعایت اصول نوین مهندسی در احداث این شهرک تاکید کرد: امکانات خاص و منحصربفردی برای این پروژه مدنظر قرار گرفته است که از آن جمله می‌توان به ایجاد مرکز تفریحی ویژه سالمندان، داروخانه در متراژ ۷۵۰ متر مربع، هتل و مراکز درمانی اشاره کرد.
این سرمایه گذار بخش خصوصی اذعان داشت: این شهرک در مساحتی بالغ بر ۱۰ هکتار احداث خواهد شد.

8
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. اگر بخش تعاون و خصوصی حقیقی و واقعی باشد( نه خصولتی و شبه دولتی ) حتما این پروژه را خواهند ساخت. (به عنوان مثال بیمارستان ۵۸۰ تختخوابی مردانی آذر و بیمارستان جامع سرطان تبریز در شهرک خاوران ) در ضمن یک غده ی بزرگ سرطانی در سر راه سرمایه‌گذاری آذربایجان وجود دارد.( بحران خشکی دریاچه ی اورمیه و تشدید ریز گردهای نمکی) که باعث دلسردی سرمایه گذاران بخش تعاون و خصوصی داخلی و خارجی می‌شود.یکی از عامل های مهم احیای نگین آذربایجان مشارکت مردم محلی و حوزه ی دریاچه ی اورمیه در طرح ها یا پروژه های آبخیزداری و مدیریت منابع آب می باشد که با هزینه ی کمتری قابلیت اجرایی دارد.

  6

  0
 2. اگر بخش تعاون و خصوصی حقیقی و واقعی باشد ( نه خصولتی و شبه دولتی) حتما این پروژه را خواهند ساخت.(به عنوان مثال بیمارستان ۵۸۰ تختخوابی مردانی آذر و بیمارستان جامع سرطان تبریز در شهرک خاوران) در ضمن یک غده ی بزرگ سرطانی در سر راه سرمایه‌گذاری آذربایجان وجود دارد.(بحران خشکی دریاچه اورمیه و تشدید ریز گردهای نمکی) که باعث دلسردی سرمایه گذاران بخش تعاون و خصوصی داخلی و خارجی می‌شود. یکی از عامل های مهم احیای نگین آذربایجان مشارکت مردم محلی و حوزه ی دریاچه اورمیه در طرح ها یا پروژه های آبخیزداری و مدیریت منابع آب می باشد که با هزینه ی کمتری قابلیت اجرایی دارد.

  1

  1
 3. Arash گفت:

  والا فعلا هنوز شروع نکردن بخوان شروع کنن با این وضع جامعه و وضع پروژه های عمرانی بالای ۵ سال طول میکشه
  بع نظرم بهتره فعلا واسع خیابان ۱۷ شهریور و پاستور به فکر پارکینگ باشین چون واقعا خیابون ها جواب نمیده

  3

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo