اقدام ارزشمند زوج تبریزی، برای کاشت ۲۵۰ نهال در پارک شمیم پایداری

 
 

شهردار منطقه دو تبریز از اقدام ارزشمند زوج جوان تبریزی برای کاشت ۲۵۰ اصله نهال کاج در انبوه کاری ارتفاعات پارک شمیم پایداری، از آنان قدردانی کرد.
به گزارش تبریزمدرن، مهندس باقر خوشنواز ضمن حضور در مراسم کاشت نهال که در انبوه کاری ارتفاعات پارک شمیم پایداری توسط زوج جوان تبریزی به انجام رسید، از اقدام ارزشمند این زوج و الگوسازی آنان برای تشویق شهروندان در این امر خیر، از آنان قدردانی کرد.
مهندس خوشنواز، ترغیب شهروندان به نگهداری صحیح از فضاهای سبز شهری، تشویق آنان برای افزایش سرانه این فضاها بعنوان فیلترهای تنفسی شهر و همکاری در کاشت نهال را از مهمترین بازتاب عملکرد این زوج دانست.
شایان ذکر است: آقای اناری و خانم سیدصابونچی سال گذشته نیز به مناسبت اولین سالگرد ازدواج خود، ۲۰۰ اصله نهال کاج در پارک شمیم پایداری کاشته بودند.

 

12
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. فرشید طالب گفت:

  کاج کاج کاج… بابا دست بردارین از این کاج… این چه آفتیه آخه… بسه دیگه… مگه درخت های بومی ما چشونه که این سوزنی های پرضرر رو میکارین…

  13

  0
 2. باز هم دارند کاج می کارند . این نوع درخت ها به علت برگ های سوزنی شکل فاقد تولید اکسیژن در هوا می باشند و بود یا نبود این درختان تأثیری روی آب و هوا نمی گذارد. متاسفانه در طول ۴۰ سال گذشته در حوزه ی فضای سبز به جای پیشرفت ، پسرفت داشته ایم. در زمان قبل از انقلاب ( در دوره ی پهلوی) حداقل درخت ها ی بومی و تأثیر گذار در آب و هوا کاشته می شد.

  10

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo