حرفه ای ترین تیم طراحی سایت در تبریز

صرفه نظر از تکرار حرف همیشگی “کسب کار اینترنتی برای همه نیاز است یا تجارتی که در اینترنت حضور ندارد محکوم به فنا است“، این بار در مورد موضوعی با عنوان های بهتر ، جالب تر و از همه مهم تر کاربردی تر می خواهیم سخن بگوییم.
خوب بیشتر مشتریان چه دغدغه های در مورد طراحی سایت یا اپلیکیشن دارند؟
با توجه به سابقه تیم رسام وب در مورد طراحی سایت در تبریز و دیگر شهر ها ، مشتریان در بعضی موارد مشکلات مشترکی در زمان اقدام طراحی سایت دارند.که به برخی از آنها در پایین می پردازیم:
مشکلات مشترک:
۱-سایتی که می خواهم طراحی کنم فروشگاهی باید باشد یا شرکتی.
۲-سایت شرکتی چه امکاناتی دارد.
۳-آیا سایت شرکتی را بعدا می توان فروشگاهی کرد.
۴-هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است.
۵-سایت فروشگاهی چه امکاناتی دارد.
۶-آیا می توان سایت فروشگاهی را طوری طراحی کرد که بعدا قیمت ها زده شود و در حال حاضر فقط اجناس نشان داده شود
۷-آیا از بیس های عمومی مانند وردپرس ، جمولا ، مجنتو می توان استفاده کرد یا سایت باید از صفر برنامه نویسی و طراحی شود.
۸-سایت فروشگاهی با شرکتی چه تفاوت هایی دارد.
۹-چه تعداد ایمیل می توانم برای یک سایت باز کنم
۱۰-هاست را خودم باید خریداری کنم یا تمامی هزینه ها در تعرفه طراحی سایت هست. جهت مشاهده پاسخ سوالات بالا می توانید به صفحه سوالات متداول رسام وب مراجعه فرمایید.
برخی سوالات غیر مشترک نیز برای مشتریان وجود دارد که معمولا برای بیس های اختصاصی ، که تا حالا برنامه نویسی و طراحی نشده و می توان گفت ایده ای جدید است پیش می اید که برای همچین سوالات و سیستمی باید بیزینس پلان نوشت و ایراد ها را با استفاده از تیم مجرب برنامه نویسی بر طرف کرد سپس اقدام به برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن یا سایت مورد نظر کرد.

سئو در تبریز:

 

معمولا بیشتر کسانی که اقدام به طراحی سایت میکنند با کلمه سئو آشنایی دارند و مثل چند سال پیش نیست که مشتریان ما اصلا در مورد سئو چیزی نمی دانستند.خوب ولی باز هم کسانی هستند که شاید در مورد سئو اطلاعاتی بخواهند کسب کنند SEO در اصل بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو هست.مثلا سایت رسام وب بخواهد در کلمه “طراحی اپلیکیشن در تبریز“یا “سئو در تبریز” در صفحه اول گوگل باشد.

راه و روش سئو:

خوب اساتید زیادی در مورد سئو هستند که هر کدام نظریات مشترک و متفاوتی دارند ، در مورد سئو کردن یک سایت.ولی پیشنهاد ما به شما در این مورد این هست که سئو سایت را خودتان انجام ندهید و حتما به یک تیمی که ، دارای سابقه کاری خوب و نه یک مورد بلکه چندین مورد هست بسپارید.و حتما قبل از امضا قرار داد این رزومه سئو رو بررسی کنید.

هزینه سئو:

سئو را معمولا شرکت های طراحی سایت نسبت به کلمه ای که مشتری می پرسد با استفاده از رقیب هایش بر آورد میکنند.بعضی از کلمات مانند “رزرو هتل” شاید رقیب زیادی داشته باشند و بعضی از کلمات مانند”اسم یک شرکت” رقیبی نداشته باشد که نسبت به رقبا و تعداد آن و میزان کاری که روی سئو انجام میدن متفاوت است.

عکاسی در تبریز:

معمولا بیشتر شرکت های طراحی سایت اقدام به عکاسی نمیکنن و این مورد برای مشتریانی که اقدام به طراحی سایت فروشگاهی میکنند و عکاسی را در جای دیگه انجام می دهند، دچار مشکل میکند.مخصوصا در مواردی که برای سایت محصول جدید اضافه میشود.تیم رسام وب برای بر طرف کردن این مورد قسمت عکاسی صنعتی در تبریز را راه اندازی کرده تا این موارد و مشکلات نباشند.

طراحی لوگو در تبریز:

دسته بندی لوگو به طور کلی در دو نوع تایپو گرافی و آرم می باشد.که هر دسته بندی خودش دارای زیر دسته هایی هست به طور مثال آرم شاید ساخت یک شخصیت کارکتری باشد.یا فقط نمادی از نوع فعالیت آن شرکت باشد.

جهت مشاهده بیشتر نمونه کارهای طراحی لوگو در تبریز و همچنین مشاوره در این زمینه می توانید با تیم رسام وب تماس حاصل فرمایید.

5
2

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo