پاییز، فرصتی برای اقامت در شهر اولین‌ها/ آیا خزانِ تبریز و تخفیف مراکز اقامتی گردشگران را به شهر می‌کشاند؟!

پاییز از نیمه گذشته و دیگر خبری از مسافران تابستانی نیست اما مراکز اقامتی تبریز با تخفیف‌های ویژه سعی دارند تا نظر مسافرین داخلی و خارجی را برای سفر به تبریز جلب کنند.

 حال و هوای بازار تبریز این روزها نشان از این دارد که مسافران شهر اولین‌ها را ترک کرده‌اند و دیگر از آن جمعیت انبوه و شور و شوق بازار خبری نیست. البته این موضوع روالی عادی است و با اتمام فصل تابستان و شروع فصل تحصیلی و کاری بسیاری مسافرت را به زمانی دیگر موکول می‌کنند.

تبریز در فصل پاییز اما لذتی دیگر دارد، نه آن سرمای استخوان‌سوز در خزانِ تبریز دیده می‌شود  و نه گرمایِ عرق‌ریزِ در این فصل در شهر اولین‌ها دیده می‌شود. مراکز اقامتی و هتل‌ها نیز در این فصل از تبِ قیمت‌هایشان کاسته‌اند و برخلاف فصل بهار و تابستان با فیتیله پایین خدمات ارائه می‌دهند.

اگر سری به سایت‌ هتل‌های مشهور تبریز بزنید قیمت یک شب اقامت در این‌ هتل‌ها در فصل پاییز بسیار ارزانتر از سایر هتل‌های لوکس کلانشهرهاست و همین موضوع قدمی مثبت برای گردشگرپذیری و تشویق مسافران برای سفر به تبریز است.

همین موضوع نیز فرصتی عالی برای آژانس‌های مسافرتی است تا ضمن برگزاری تورهای داخلی برای سفر به تبریز بیش از قبل پای مسافران خارجی را به تبریز باز کنند زیرا در شرایط فعلی بهترین و ارزانترین مقصد سفر برای شهروندان اروپایی و آمریکایی ایران است و چه جایی بهتر از تبریز؟

روستاهای تاریخی مانند کندوان با بهره‌گیری از جاذبه گردشگری و کاهش قیمت اقامت در هتل صخره‌ای کندوان یکی از بهترین پیشنهادها برای اقامت در آذربایجان‌شرقی هستند اگرچه هتل‌های مانند پارس در قلب تبریز نیز این روزها برای افزایش مسافر هزینه‌های اقامت را کاهش داده‌اند.

انتهای پیام/

4
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. misraad گفت:

    تبریز بسیار زیباست

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo