دومین کارگاه طراحی مسیر شغلی در تبریز برگزار شد

همه ما در دوران مشخصی از زندگی به مرحله ای میرسیم که باید شغل آینده خود را انتخاب کنیم، انتخاب شغل یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین تصمیاتی است که ممکن است تبعات مثبت و منفی زیادی در زندگی ما داشته باشد و گاه سایر جنبه های زندگی ما را هم تحت تاثیر قرار می دهد.

اما پیچیدگی های زندگی در دنیای امروز و سرعت تغییر و تحولات به قدری بالاست که گاه نمی توان انتخاب های درستی کرد و نتیجه انتخاب نادرست شغل می تواند فرد را تا مرز نابودی روانی و مالی هم بکشاند.

اما روش هایی نیز وجود دارند که به ما کمک می کنند تا با تکنیک هایی قدم به قدم  و علمی به شناخت درستی از توانایی ها و ویژگی های شخصیتی و مهارتی خود برسیم و شغل متناسب با خود را طراحی و یا پیدا کنیم.

گارگاه طراحی مسیر شغلی با استفاده از مدل کسب و کار شخصی که به همت مرکز فراتسهیل گری ایده های نوین برای دومین بار در تبریز برگزار شده است یکی از کارگاه هایی است که با هدف کمک به افرادی که در جهت پیدا کردن مسیر شغلی خود هستند طراحی و پیاده سازی شده است.

مهندس حسن اطاعت در تاریخ ۱۱ و ۱۲ بهمن در محل مرکز رشد دانشگاه سهند به تدرس این مدل پرداختند و با تعامل فرد به فرد با شرکت کنندگان اصول کلی مدل کسب و کار شخصی را ارائه دادند.

امید است که برگزاری کارگاه های مشابه در سطح تبریز کمکی باشد برای بهبود وضعیت بیکاری و سوق یافتن بیشتر جوانان به سمت کارآفرینی.

به نظر می رسد در این شرایط بحران اقتصادی ای که شاهد بیکاری فزاینده ای در سطح شهر تبریز هستیم برگزاری کارگاه هایی با رویکرد حمایتی از جوانان برای طراحی مسیرشغلی می تواند کمک بزرگی به فضای اقتصادی شهر تبریز باشد.

10
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۷ پاسخ

 1. خارزی گفت:

  این دوره به معنی واقعی کلمه مفید بود و قدردان جناب مهندس اطاعت عزیز هستیم که بدون چشم داشت اطلاعات خودشون را در اختیار ما گذاشتند.
  از مهمانان محترم، دوستان شرکت‌کننده و باقی دست‌اندرکاران این دوره تشکر می‌کنم.

  2

  0
 2. ناشناس گفت:

  دوره ای بسیار مفید ، جهت دار و راهگشای مسیر جوانانی که با علم و آگاهی مسیر شغلی خودشون رو انتخاب کنند.
  از جناب مهندس اطاعت ، عوامل برگزار کننده و مهمانان محترمی که انگیزه و الهام بخش بودند سپاسگذاریم .

  0

  0
 3. ابراهیم اویسی گفت:

  دوره ای بسیار مفید ، جهت دار و راهگشای مسیر جوانانی که با علم و آگاهی مسیر شغلی خودشون رو انتخاب کنند.
  از جناب مهندس اطاعت ، عوامل برگزار کننده و مهمانان محترمی که انگیزه و الهام بخش بودند سپاسگذاریم .

  0

  0
 4. خندانی گفت:

  وظیفه ی خودم میدونم بدلیل تقریبا میتونم با قاطعیت بگم نادرترین تلاش واقعی کمک به جوانان در این دوره زمانه از آقای مهندس اطاعت و همکارانشون نهایت تقدیر و تشکر رو بکنم.

  0

  0
 5. یکی از دوره های ارزشمندی که امسال شرکت کردم. آقای اطاعت به عنوان مدرس مورد تایید این دوره از سوی نویسنده کتاب اصلی خیلی خوب تونستند مفاهیم رو منتقل کنند. مشارکت افراد هم خیلی خوب بود و از مواردی که مطرح شد و نتیجه گیری های جدیدی که داشتن استفاده کردم.

  0

  0
 6. سیما حسن زاده گفت:

  این دوره یکی از تاثیرگذارترین دوره های برگزار شده در راستای این موضوع است ودرپایان این دوره بسیاری از مسائل مربوط به انتخاب یا بهبود وضعیت شغلی که مدت ها در ذهن بی پاسخ بود حل میشود.
  از مدرس این دوره جناب اقای مهندس اطاعت بزرگوار ومسئولین برگزار کننده کمال تشکر را دارم.

  0

  0
 7. سونیادادگر گفت:

  اگر در انتخاب مسیر شغلی و جهت دهی به مهارت هایتان در تعلل هستید، بدون شک این کارگاه رو به شما توصیه میکنم.
  در پایان دوره از میزان تاثیرگذاری و تغییر نگرشتان حتما به وجد خواهید آمد.
  این دوره از تجربیات بی نظیری بود که حاصل تلاش جناب مهندس اطاعت و مسولین برگزاری این کارگاه بود.
  بی نهایت قدردان این محبت هستم.

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo