آموزش آتش نشانی در مدارس

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از برگزاری آموزش آتشنشانی در مدارس خبر داد. این فعالیت با همکاری اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تا پایان سال در ۳۰۰ مدرسه انجام خواهد شد.
به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، محمد قلیزاده در برنامه آموزش آتش نشانی و خدمات ایمنی به دانش آموزان مدرسه اطهران با بیان این خبر گفت: آموزش های اولیه حوزه آتش نشانی به دانش آموزان جزو اولویت های این سازمان است.
او افزود: با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان، امسال آموزش های آتش نشانی را در مدارس شهر تبریز گسترش داده ایم و تا پایان سال کارشناسان ما با حضور در ۳۰۰ مدرسه به آموزش دانش آموزان می پردازند.
قلیزاده با بیان اینکه در سال های قبل این آموزش ها تنها در مدارس غیرانتفایی انجام می شد اظهار داشت: تمام تلاش ما بر این بود که تمام آموزش های لازم را در سطوح مختلف تحصیلی و تمامی مدارس انجام دهیم.
موضوع چهارشنبه سوری و گرایش به سمت استفاده از مواد محترقه در بین دانش آموزان دبیرستانی رایج است و به همین منظور کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در دبیرستان ها اجرا می شود.
با توجه به کاهش حوادث در سال جاری نسبت به سال قبل، امیدواریم با انجام این نوع برنامه ها شاهد کاهش سوانح در طول سال باشیم.
5
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. ناشناس گفت:

    خدا حفظ کنه فرشته های کوچولو رو هر کجای ایران قشنگ مون که هستند

    4

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo