مراحل پایانی ایپک پالاس، پروژه‌ای که در تبریز متولد شده و در تبریز بالنده خواهد شد.

روابط عمومی مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس اعلام کرد: پروژه ایپک پالاس مراحل پایانی خود را طی می کند.

ایپک پالاس در تبریز متولد شده و در تبریز بالنده خواهد شد.

آنچه که موجب رونق اقتصادی یک مجتمع تجاری-تفریحی خواهد بود فقط فضاهای باز و امکانات سخت افزاری مانند المانهای معماری و تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی به روز نخواهد بود بلکه امکانات نرم افزاری یعنی انسانها و مراجعین مجتمع می باشند که باعث رونق مرکز خرید خواهند بود.

با بررسی آمار جمعیتی مناطق ده گانه شهرداری تبریز متوجه خواهیم شد که ۲۶% اهالی این شهر در شرق تبریز یعنی مناطق ۱ و ۲ و ۵ و ۹ ساکن می باشند و وجود مراکز تجاری عمده این شهر در شرق تبریز ( نظیر چهارراه آبرسان، کوی ولیعصر، رشدیه، لاله پارک و زعفرانیه ) و مرکز شهر ( بازار، خیابان تربیت، خیابان شریعتی ) باعث شده است ساکنین غرب تبریز که ۵۵% از اهالی شهر را تشکیل می دهند ( مناطق ۳، ۴، ۶و ۷ شهرداری تبریز ) جهت استفاده از مراکز خرید مزبور سفرهای درون شهری طولانی مدتی را داشته باشند به طوری که حداقل مدت یک تا دو ساعت زمان رفت و برگشت برای خرید صرف می گردد.

عدم وجود امکانات پارکینگ و سرویس بهداشتی در اغلب مناطق تجاری مزبور باعث شده لذت گردش و خرید علی الخصوص در آقایان و کودکان تا حد بسیار زیادی افت نماید و مراجعه به مراکز خرید فوق فقط جهت رفع نیاز صورت پذیرد.

“ایپک پالاس” پروژه ای که عملیات ساختش از شهریور ۱۳۹۲ در شهرک اندیشه واقع در جنوب غربی شهر تبریز در زمینی با مساحت ۵۲۳۶ متر آغاز شده و با پیش بینی ارائه زیر بنایی به متراژ ۲۱۰۰۰ متر مربع در چهار طبقه و نیم ، پس از بهره برداری خود را آماده میزبانی از حداقل۱۵۰۰۰ بازدید کننده در روز می کند.

اکثر مراکز خرید تبریز بصورت نواری بوده و با توجه به قرارگیری شغلهای غیرمرتبط در کنار هم موجبات مزاحمت و نارضایتی علی الخصوص در بانوان محترم را بهمراه خواهد داشت. به نحوی که گاهاً جهت خرید اقلامی نظیر پارچه ، پوشاک و … مجبور خواهند بود از مقابل مغازه های غیر مرتبط نظیر تعویض روغن، استریو نصب ضبط ماشین و … عبور نمایند که احساس نامطلوبی را در پی نخواهد داشت.

با احداث و راه اندازی اتوبان تبریز- سهند که از کیلومتر سوم وارد شهرک اندیشه خواهد گردید، دسترسی به مجتمع تجاری- تفریحی ایپک پالاس سهل و آسان خواهد بود و وجود ۲۳۰ پارکینگ سرپوشیده و ۳۰۰ پارکینگ روباز در جذب خریداران از دیگر نقاط شهر موثر خواهد بود.

با انتخاب مشاغل هماهنگ به همراه چیدمانی مناسب در کنار ارائه اقلام مصرفی روزمره در هایپرمارکت مجتمع ،وجودامکانات شهربازی جهت کودکان و فود کرت وسیع و دلباز می توان به یقین از رونق بسیار بالای مجتمع تجاری- تفریحی ایپک پالاس صحبت کرد که این امر موجب افزایش چشمگیر مبالغ سرقفلی مغازه ها خواهد بود.

ایپک پالاس با فودکورت به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع، شهربازی به مساحت ۱۱۰۰ مترمربع و هایپرمارکت به مساحت۱۵۰۰ متر مربع جهت رفع نیاز مراجعین و بازدیدکنندگان طراحی و ساخته شده است. سازندگان مرکز خرید ایپک پالاس با هدف ایجاد یکی از مدرن‌ترین مجتمع‌های تجاری، تفریحی در واگذاری واحدهای تجاری به صورت سرقفلی و اقدام به جذب برندهای مطرح و معتبر افتتاح کلیه واحدهای تجاری را در سال اول قطعی نمایند.

مشخصات پروژه مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس

– باند کندرو به عرض ۶ متر به موازات معبر اصلی

– زیربنای احداثی به مساحت ۲۱۰۰۰ متر مربع

– پارکینگ سرپوشیده به مساحت تقریبی ۶۰۰۰ مترمربع

– سطح تراکم فضای تجاری ۲۴% ( ۵۰۰۰ مترمربع )

– فودکورت به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع ( ۶۰۰ صندلی )

– رستوران به مساحت ۳۵۰ مترمربع ( ۳۵۰ صندلی )

– هایپر مارکت به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع

– شهربازی به مساحت ۶۰۰ متر مربع

– ارتفاع کف به کف طبقات ۵٫۲ متر

– پوشش سقف کاذب همراه با نورپردازی مناسب و زیبا

– عرض کریدورهای عبوری حداقل ۵متر و حداکثر ۱۰ متر

– سیستم تهویه مطبوع برای فضاهای تجاری، مشاعات و پارکینگ ها

– سیستم سرمایش و گرمایش مجتمع با فن آوری های روز و دستگاه های فن کوئل

– مجهز به سیستم هوشمند سازی ( کنترل روشنایی ها، اعلام حریق، اطفای حریق، دوربین های مدار بسته، کنترل ترافیک پارکینگ، درب های هوشمند و … )

-۴عدد پله برقی بر اساس معماری مدرن و متنافر

– سیستم تامین برق اضطراری

-۲ دستگاه آسانسور با ظرفیت هر کدام ۱۶ نفر

-۲ دستگاه آسانسور شیشه ای

-۲ دستگاه آسانسور لیفت به ظرفیت هرکدام ۱۶ نفر یا یک ونیم تن

– امکان بارگیری و باراندازی از درب مجزا بدون تداخل با درب ورودی اصلی

– پله فرار از ۵ نقطه مجتمع

– سرویس بهداشتی در طبقات مختلف

– نمازخانه

– نمای مدرن و متفاوت برای اولین بار در ایران


به گزارش تبریز مدرن به نقل از روابط عمومی این مجتمع تجاری تفریحی ؛ این پروژه مراحل پایانی خودش رو طی می کند و در حال تکمیل است.
این گزارش حاکی است، مجموعه ایپک پالاس در طی ۵ سال گذشته میزبان بزرگان عرصه های گوناگون هنری، فرهنگی، ورزشی ، موسیقی ، تئاتر از هر طیف و از هر نگاهی بوده است عزیزانی چون استادآغداشلو ، هنرمند پیشکسوت هاشم چاووشی ,رحمان مفاتحی , هنرمندان تئاتر و موسیقی تبریز و بسیار مفاخر که در مجال سخن نمی گنجد، بوده است . ایپک پالاس در راستای رسالت های اجتماعی خود مبدع طرح پیکسل آرت جهت اعلام با شکوه تر مراسم تبریز ۲۰۱۸ بوده و سعی نموده در یک برنامه ریزی مدون حامی هنرمندان و ورزشکاران جوان شهرمان نیز باشد که از جمله میتوان به برگزاری مراسم صبح های خلاق ، حمایت معنوی از برگزاری تئاتر ستارخان و مدرسه فوتبال ایپک پالاس اشاره کرد.

در ادامه این گزارش آمده است؛ حضور هر شخصیت از هر طیفی در مجموعه مایه مباهات مدیران مجموعه بوده و به رسم ادب و مهمان نوازی پذیرای عزیزان بوده ایم.
بازدید آقای کریم باقری و هیات همراه در این مجموعه با هدف سرمایه گذاری شخصی صورت پذیرفته و خبرهای منتشر شده در فضای مجازی با نگاهی دیگر منعکس کننده این رویداد بوده است که متاسفانه سبب آزردگی خاطر برخی از شهروندان عزیز تبریزی شده است.
بی شک آذربایجانی به آذربایجانی بودنش می بالد و هدفش بالندگی و شکوه همه جانبه ی شهر و دیارش می باشد . تبریز شهر ماست و به دیارمان افتخار می کنیم . به هنرش، به سرمایه های اجتماعی ش و به مردمانش.
در پایان این گزارش تاکید شده است؛ اگر خبرهای منتشر شده دل عزیزانی را آزرده کرده و سبب رنجش ما نیز شد. صمیمانه از شما بزرگواران دعوت می نماییم تا با حضور در مجوعه ی خودتان پذیرای صمیمیتتان باشیم . ایپک پالاس در تبریز متولد شده و در تبریز بالنده خواهد شد.

شما همراهان عزیز تبریز مدرن می‌توانید برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه، گزارش مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس در آستانه تکمیل را در لینک زیر مطالعه کنید.

http://www.tabrizmodern.ir/1397/04/05/

12
2

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. ناشناس گفت:

    بنده عهد کردم اگر اجناس مجانی هم آنجا بفروشند به هیچ وجه با آن مجتمع نخوتهم رفت بابت دعوت از ….

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo